SKMEI 1797 Ladies Digital Casual Touch Screen LED Display Sports Women’s Watch
$19.99
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1797 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | Alloy |
| Diameter: | 30 mm |
| Case Thickness: | 10 mm |
| Band Length: | 21 cm |
| Band Width: | 12 mm |
| Band Material: | Stainless Steel |
| Clasp Type: | Bracelet Clasp |
| Water Resistant: | 30 meters |












Reviews
There are no reviews yet.