SKMEI 1369 Casual Digital Stainless Steel Luxury Square Dial Watch
$23.99
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1369 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | Alloy |
| Diameter: | 41 mm |
| Case Thickness: | 13 mm |
| Band Length: | 24 cm |
| Band Width: | 18 mm |
| Band Material: | Stainless Steel |
| Clasp Type: | Bracelet Clasp |
| Water Resistant: | 30 meters |












Reviews
There are no reviews yet.