SKMEI 1720 Digital Sports Casual Silicone Band Watch for Women
$24.99
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1720 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | Rubber |
| Diameter: | 38 mm |
| Case Thickness: | 12 mm |
| Band Length: | 22 cm |
| Band Width: | 16 mm |
| Band Material: | Silicone |
| Clasp Type: | Buckle |
| Water Resistant: | 30 meters |












Reviews
There are no reviews yet.