SKMEI 1581 Analog Quartz Minimal Simple Casual Business Watch for Men
Original price was: $26.99.$18.99Current price is: $18.99.
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1581 |
| Movement: | Quartz |
| Case Material: | Alloy |
| Diameter: | 42 mm |
| Case Thickness: | 10 mm |
| Band Length: | 26 cm |
| Band Width: | 20 mm |
| Band Material: | Leather / Stainless Steel |
| Clasp Type: | Buckle / Hidden Clasp |
| Water Resistant: | 30 meters |























Reviews
There are no reviews yet.