SKMEI 2012 Casual Simple Analog Waterproof Watch for Kids
$17.99
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 2012 |
| Movement: | Quartz |
| Case Material: | Plastic |
| Diameter: | 34 mm |
| Case Thickness: | 11 mm |
| Band Length: | 22.5 cm |
| Band Width: | 16 mm |
| Band Material: | PU |
| Clasp Type: | Buckle |
| Water Resistant: | 50 meters |












Reviews
There are no reviews yet.