SKMEI 1824 Quartz Hollow Rotation Wheel Dial Analog Casual Watch for Men
$28.99
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1824 |
| Movement: | Quartz |
| Case Material: | Alloy |
| Diameter: | 43 mm |
| Case Thickness: | 11 mm |
| Band Length: | 22 cm |
| Band Width: | 20 mm |
| Band Material: | Stainless Steel |
| Clasp Type: | Hidden Clasp |
| Water Resistant: | 30 meters |












Reviews
There are no reviews yet.