SKMEI 1821 Digital Sport Water Proof Men’s Watch
Original price was: $23.99.$19.99Current price is: $19.99.
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1821 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | ABS |
| Diameter: | 44 mm |
| Case Thickness: | 13 mm |
| Band Length: | 25 cm |
| Band Width: | 18 mm |
| Band Material: | Silicone |
| Clasp Type: | Buckle |
| Water Resistant: | 50 meters |























Reviews
There are no reviews yet.