SKMEI 1657 Men’s Square Face Digital Sports Water Proof Watch
Original price was: $27.99.$22.99Current price is: $22.99.
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1657 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | Polyester |
| Diameter: | 49 mm |
| Case Thickness: | 17 mm |
| Band Length: | 26 cm |
| Band Width: | 22 mm |
| Band Material: | PU |
| Clasp Type: | Buckle |
| Water Resistant: | 50 meters |












Reviews
There are no reviews yet.