SKMEI 1538 Digital Analog Dual Time 3 ATM Water Resistant Casual Sport Men’s Watch
Original price was: $24.99.$19.99Current price is: $19.99.
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1538 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | Alloy |
| Diameter: | 50 mm |
| Case Thickness: | 15 mm |
| Band Length: | 26 cm |
| Band Width: | 22 mm |
| Band Material: | Silicone / Stainless Steel |
| Clasp Type: | Buckle |
| Water Resistant: | 30 meters |




















Reviews
There are no reviews yet.