SKMEI 1377 Casual Digital Stainless Steel Band Classic Square Men’s Watch
$15.99
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1377 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | ABS |
| Diameter: | 39 mm |
| Case Thickness: | 11 mm |
| Band Length: | 23 cm |
| Band Width: | 16 mm |
| Band Material: | Stainless Steel |
| Clasp Type: | Buckle |
| Water Resistant: | 30 meters |












Reviews
There are no reviews yet.