SKMEI 1547 Children LED Digital Waterproof Sport Watch for Kids
$20.99
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1547 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | Plastic |
| Diameter: | 38 mm |
| Case Thickness: | 14 mm |
| Band Length: | 23 cm |
| Band Width: | 16 mm |
| Band Material: | PU |
| Clasp Type: | Buckle |
| Water Resistant: | 50 meters |












Reviews
There are no reviews yet.