SKMEI 1471 Casual Sports Digital Square Face Water Proof Watch
$18.99
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1471 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | ABS |
| Diameter: | 51 mm |
| Case Thickness: | 16 mm |
| Band Length: | 27 cm |
| Band Width: | 22 mm |
| Band Material: | PU |
| Clasp Type: | Buckle |
| Water Resistant: | 50 meters |












Reviews
There are no reviews yet.