SKMEI 1334 Digital Outdoor Sports Waterproof Watch for Women
$16.99
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1334 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | Plastic |
| Diameter: | 40 mm |
| Case Thickness: | 13 mm |
| Band Length: | 23 cm |
| Band Width: | 19 mm |
| Band Material: | PU |
| Clasp Type: | Buckle |
| Water Resistant: | 50 meters |












Reviews
There are no reviews yet.