SKMEI 1392 Quartz Digital Business Casual Dual Time 3 ATM Water Resistant Men’s Watch
Original price was: $25.99.$19.99Current price is: $19.99.
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1392 |
| Movement: | Quartz / Digital |
| Case Material: | Alloy |
| Diameter: | 48 mm |
| Case Thickness: | 14 mm |
| Band Length: | 24 cm |
| Band Width: | 24 mm |
| Band Material: | Stainless Steel |
| Clasp Type: | Folding Clasp with Safety |
| Water Resistant: | 30 meters |



















Reviews
There are no reviews yet.