SKMEI 1219 Digital Water Proof Outdoor Sport Men’s Watch
Original price was: $19.99.$14.99Current price is: $14.99.
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1219 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | ABS |
| Diameter: | 45 mm |
| Case Thickness: | 13 mm |
| Band Length: | 25.5 cm |
| Band Width: | 20 mm |
| Band Material: | PU |
| Clasp Type: | Pin Buckle |
| Water Resistant: | 50 meters |





















Reviews
There are no reviews yet.