SKMEI 1460 Digital Classic Square Waterproof Sport Watch
$15.99
Specifications
| Brand: | SKMEI |
|---|---|
| Model: | 1460 |
| Movement: | Digital |
| Case Material: | ABS |
| Diameter: | 26 mm |
| Case Thickness: | 9 mm |
| Band Length: | 22.5 cm |
| Band Width: | 12 mm |
| Band Material: | PU |
| Clasp Type: | Buckle |
| Water Resistant: | 50 meters |












Reviews
There are no reviews yet.